Przemysław Krysiński

Przemysław Krysiński – trener IS


Logo IS
Logo IS

Absolwent studiów magisterskich na kierunku informacja naukowa i bibliotekoznawstwo (specjalność: informacja naukowa). Specjalista ds. IT w Instytucie Informacji Naukowej i Bibliologii UMK w Toruniu.

Wykładowca na studiach stacjonarnych z zakresu kulturoznawstwa (specjalność: cyberkultura) i informatologii oraz na studiach podyplomowych z zakresu infobrokerstwa i zarządzania informacją (źródła informacji, wyszukiwanie informacji, zasoby Sieci Drugiej Generacji, grafika komputerowa i projektowanie serwisów WWW).

Przemysław KrysińskiTwórca, koordynator i tutor szkoleń e-learningowych „BIBWEB” i „Login: Biblioteka” przygotowywanych przez Bibliotekę Uniwersytetu Warszawskiego, Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Polsko-Amerykańską Fundację Wolności oraz Fundację Billa i Mellindy Gates. Prowadzący stacjonarne warsztaty przedmaturalne „Starter” i „Matura bez Google’a? To możliwe!”.

Interesuje się nowoczesnymi technologiami, projektowaniem i wdrażaniem systemów CMS, wyszukiwaniem informacji oraz e-learningiem.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.