Bałtyckie Forum Rozwoju

„O nas

Bałtyckie Forum Rozwoju jest niezależną non-profit, organizacji składających się z członków sieci dużych firm, dużych miast, inwestorów instytucjonalnych i stowarzyszeń biznesowych w regionie Morza Bałtyckiego. 
Bałtyckie Forum Rozwoju współpracuje z wieloma partnerami, w tym firm, rządów, organizacji regionalnych, instytucji badawczych i mediów.

Bałtyckie Forum
Bałtyckie Forum

Nasza sieć obejmuje ponad 7000 decydentów z całego regionu i nie tylko. Misją Baltic Development Forum jest promocja regionu Morza Bałtyckiego jako zintegrowany, dostatniego i konkurencyjnego regionu wzrostu.

Bałtyckie Forum Rozwoju i honorowi Advisory działy składają się z wysokiej rangi dygnitarzy politycznych i prominentnych biznesmenów reprezentujących cały region Morza Bałtyckiego.

http://www.bdforum.org/baltic-development-forum-introduction/

Czym się Zajmujemy

Jako wiodący na wysokim szczeblu oraz ustalenie programu pracy sieci organizacji w Europie Północnej możemy ułatwić i rozwijać nowe inicjatywy, partnerstwa i kontaktów międzynarodowych w celu pobudzenia wzrostu gospodarczego, innowacji i konkurencyjności w regionie Morza Bałtyckiego i jej 11 państw dynamicznych. Dążymy do rozwoju regionu Morza Bałtyckiego jako światowego centrum doskonałości i ustalić region na arenie międzynarodowej jako silnej i atrakcyjnej marki miejsca.

Jako preferowane platformy dla decydentów ze świata biznesu, polityki i środowiska akademickiego Baltic Development 
Forum jest platformą do innowacyjnego myślenia, nieformalnych cross-sector/cross-border/cross-level spotkań i konkretnych nowych możliwości biznesowych z perspektywy globalnej.

Jak do nas dołączyć

Witamy nowych członków i partnerów biznesowych, politycznych i środowisk akademickich reprezentowanych 
w postaci firm, rządów, metropolii, regionów, organizacji lub wydziałów akademickich. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z Baltic Development Forum przez telefon + 45 70 20 93 94 lub przez e-mail bdf@bdforum.org”

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.