SPRZEDAJ SWOJĄ WIEDZĘ – zasady

Tworzymy BANK KWANTYFIKOWANYCH PODPOWIEDZI

Do podejmowania racjonalnych decyzji konieczne są merytoryczne argumenty. Takie argumenty zapisujemy w postaci poręcznych porcji wiedzy tzw. KWANTÓW. Zapisywanie wiedzy zawsze w taki sam sposób ma swoje zalety. Wiesz czego i gdzie szukać. Ma jednak jedną wadę: zapisywanie dla samego tylko zapisywania jest upiornym zajęciem normalnym tylko dla wybitnie zdyscyplinowanych.Druga grupę stanowią normalnie zmotywowani. Jednych motywuje sława, innych pieniądze, a pozostałych – jedno i drugie zarazem.

Tak więc – skoro  masz problem, szukasz jego rozwiązania i na domiar złego musisz czytać na ten temat to i owo, to jak już wyczytasz mądra podpowiedź i ten problem rozwiążesz- nie leć od razu do baru na piwo, ale przycupnij jeszcze na chwilkę i zapisz swoje mądrości w umówiony sposób. W postaci KWANTA WIEDZY. Pomożesz tym samym ludzkości, jako takiej. A jeśli nie przekonuje Cię tak oczywisty argument, to daj przynajmniej szansę swoje kieszeni, która sądzi samo o sobie, że jest za pusta.I daj szansę własnej, równie pustej co kieszeń – własnej sławie.  Wszystkie te wysublimowane potrzeby zaspokoi prosty kwant.

Zrobisz go, wrzucisz na www.infobrokerstwo.pl i będziesz czekał na reakcję ŚWIATA. Jeśli Twój problem znajdzie i dopadnie innych – czego im nie życzymy, ale gdyby co – mam dla nich dobrą nowinę – w postaci Twojego kwanta wiedzy, masz dla nich dobrą podpowiedź. Nie receptę, gdyż to nie apteka, ale podpowiedź, skojarzenie, ukierunkowanie myślenia, naprowadzenie na właściwy trop. Wiadomo mądrej głowie dość…

Jeśli chcesz, nauczymy Cię samej techniki kwantowania na specjalnym kursie on – line lub stacjonarnie.

3 myśli nt. „SPRZEDAJ SWOJĄ WIEDZĘ – zasady

 1. BogSar

  To prostsze niż nam się wydaje, a jak wiele dobrego może się zdarzyć. Po dobrych tropach, do mądrych decyzji i sukcesu już bardzo blisko.

  Odpowiedz
  1. Tadeusz Wojewódzki Autor wpisu

   Dokładnie. Taka jest tego idea.Dzielenie się wiedzą, podpowiedziami, pomysłami. Masz problem? Szukasz podpowiedzi? Ukierunkowania ścieżki rozwiązania go? Znajdziesz w Bazie Kwantyfikowanych Podpowiedzi

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *