STREFA BIZNESU

Tutaj proponujemy odpłatne wsparcie produktami podpowiadającymi, jak rozwiązać określone problemy. Jakie? Oto ich przykładowe próbki.

Przykładowe problemy przewidziane w obszarze podpowiedzi rozwiązania.Przykładowe problemy przewidziane w obszarze podpowiedzi rozwiązania /taka sobie prezentacja na youtube/

Z problemami jest tak, że najtrudniej jest znaleźć właściwą ścieżkę podpowiedzi jego rozwiązania. To jak ustawić lokomotywę na właściwy tor w obrotowej zwrotnicy pojazdu szynowego. W przypadku MSE™ asocjacje sytuowane są rutynowo w tzw. kwantach wiedzy czyli tych fragmentach tekstów, które już ktoś kiedyś czytał z myślą o naszym problemie. To są te zaznaczone fragmenty tekstu, które ktoś kiedyś podkreślił, a obok lub na żółtej karteczce dopisał swoje asocjacje, skojarzenia czytanego fragmentu testu z możliwym rozwiązaniem. Wprawdzie każdemu z nas ten sam fragment tekstu nasuwać może różne skojarzenia, ale w poszukiwaniu rozwiązania problemu – ważne jest żeby owe asocjacje pojawiały się możliwie szybko i optymalnie. Proces ten wspiera procedura podpowiedzi odpowiednich kwantów.

Każdy z nas może je tworzyć i udostępniać innym. Sprzedawać i kupować.

Ile wart jest taki kwant? Tyle, ile pożądane konsekwencje rozwiązanego problemu. Czasami nie da się tego przeliczyć na pieniądze. Ale podpowiedzi nie mogą być drogie, gdyż inaczej cała idea traci swój sens.

STREFA BIZNESU jest więc swoistego rodzaju BANKIEM KWANTYFIKOWANYCH PODPOWIEDZI. Każdy kwant ma początkowo – wyjściowo – taka sama cenę. Im będzie bardziej masowo wykorzystywany, tym jego wycena punktowa będzie wyższa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *